Соціологія. Загальноісторичні аналізи. Політика
Вебер Макс

Тип документу: 
Книга
Автор: 
Вебер Макс
Мова оригіналу: 
німецька
Перекладачі: 
Погорілий О.
Кількість сторінок: 
534 с.
Видавництво: 
Основи
Рік публікації: 
1998
ISBN: 
966-500-091-8
147
Як цитувати
Вебер Макс (1998). Соціологія. Загальноісторичні аналізи. Політика . Пер. з німецька : Погорілий О. - Київ : Основи . - 534 с.
Доступ до цього документу можливий у наступних форматах (очікується)
  • Завантажити повний текст
  • Переглянути фрагмент
  • Купити паперову книгу
  • Купити електронну версію
  • Замовити print-on-demand
  • Знайти книгу в бібліотеці

Праці:  "Соціальні причини занепаду античної культури", "Господарство і суспільство у Римі періоду імперії", "Господарство і суспільство як загальні поняття", "Свобода і примус у правових спільнотах", "Політичні спільноти і господарство", "Про деякі категорії соціології розуміння", "Три чисті типи леґітимного панування", "Покликання до політики", ""Об'єктивність" соціально-наукового пізнання", "Сенс "свободи від оцінок" у соціальних науках", "Про внутрішнє покликання до науки", "Попередні зауваження до "Зібрання праць із соціології релігії", "Аскетичний протестантизм і капіталістичний дух", ""Церкви" і "секти" у Північній Америці", "Господарська етика світових релігій. Вступ", "Напрями і щаблі релігійного заперечення світу"

Книга являє собою збірник соціологічних, історичних та політологічних праць одного з провідних західних соціологів 19-20 ст. Макса Вебера (1864-1920). Ідейно-теоретична спадщина цього мислителя й сьогодні продовжує лишатися в центрі дискусій вчених-гуманітаріїв і суспільствознавців. До збірника увійшли праці, в яких обгрунтоване веберове бачення предмету і метода соціології, а також роботи в галузі соціології релігії, економічних відносин в античному світі та соціальних причин занепаду античної кульутри, аналізу політики як різновида професійної діяльності, взаємозв'язку між політикою і етикою, осмислюються перспективи розвитку західної демократії.